Piłkarze ręczni II ligi wznowili rozgrywki. Nasi szczypiorniści przegrali
2016-02-09 12:13:51

Inauguracja rundy rewanżowej II ligi mężczyzn nie poszła po myśli naszych piłkarzy ręcznych. Nie powiodło się MKS Biłgoraj uległ na wyjeździe AZS UJK Kielce 20:30. Najwięcej bramek rzucili Paweł Maciocha i Tomasz Samoszczuk.

Przegrana 6 lutego br., to jedenasta, a dziesiąta licząca się do tabeli, porażka zespołu z województwa lubelskiego w sezonie 2015/2016. W Kielcach nasz zespół grał bez czterech zawodników, powodem ich nieobecności były sprawy związane z nauką i studiami.

pilka_reczna_bilgoraj.JPG

Pierwsza połowa to rzetelna gra naszego zespołu, jednak cały czas było to "gonienie" wyniku i próba odrobienia strat z początku meczu. W drugiej połowie MKS nie odpuszczał i w 50 minucie przegrywał już tylko czterema bramkami. Gospodarze szybko jednak się zreflektowali i zaczęli powiększać przewagę, ostatecznie drużyna z Biłgoraja przegrała dziesięcioma bramkami.